Звіт про роботу депутата Богуславської міської ради Ковальової Наталії Василівни

Дата: 18.10.2021 13:08

Звіт про роботу депутата Богуславської міської ради

Ковальової Наталії Василівни

Згідно зі ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» депутат зобов’язаний не рідше одного разу на рік звітувати перед виборцями свого округу про діяльність у раді (ст. 18 та 19 вказаного вище закону) та про роботу в окрузі (ст. 10 та 11). Моя діяльність, як депутата Богуславської міської ради, спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців у межах моїх депутатських повноважень, наданих мені чинним законодавством України. Намагаюсь весь час працювати так,щоб виправдати Вашу довіру. Як депутат закріплена за такими вулицями: 8 Березня, Весняна, Виноградна, Журавлина. Зоряна, Росьова, Ручейна, Тиха, Яблунева, пров.Виноградний, пров.Річний, пров.Яблуневий. Але незважаючи  на закріплення працюю з усіма мешканцями нашого міста, готова допомогати кожному в міру своїх можливостей.

Діяльність у раді . За депутатську каденцію повноцінно брала участь у всіх сесіях міської ради. Активно виступала на пленарних засіданнях, вносила пропозиції до їх рішень та порядку денного, обговорювала та відстоювала позиції громади з тих чи інших питань. Мої виступи стосувалися дотримання законності та регламенту ради, морально-етичних та процедурних питань, а також прийняття різноманітних програм, розподілу бюджетних коштів та ін. Брала участь у всіх засіданнях постійної депутатської комісії з питань стратегічного розвитку та планування, бюджету і фінансів, регуляторної  політики. Як голова постійної комісії, безпосередньо ретельно вивчала усі питання та приймала активну участь в обговоренні питань, які виносились на розгляд сесій. Слід сказати, що наша комісія працювала плідно, свідченням чого є проведення всіх запланованих та позачергових засідань, наявність протоколів цих засідань, виважені рішення та пропозиції. Додатково беру активну участь у роботі засідань інших постійних комісій. Є депутатом 2 - х скликань і можу порівнювати їхню ефективність.  Мій округ – така собі територія  контрастів. Серед виборців – немало людей старшого віку і молодих сімей з дітьми. Це люди з різними потребами, різними інтересами і, нерідко, протилежним баченням розвитку міста. Але є спільна риса у всіх: кожному з жителів цієї затишної частини Богуслава хочеться бачити своє місто, свою вулицю і свій двір затишними й охайними.. Люди, які тут живуть, мають такі ж проблеми, як і всі богуславці і ми разом з територіальною громадою поступово розв’язуємо їх. Форму роботи – прийом громадян, у вільний від основної  роботи час, вважаю для себе пріоритетною. На зустрічах було розглянуто індивідуальні звернення, що стосувалися: житлових питань, питань медичної допомоги, соціального захисту та пенсійного забезпечення, забезпечення законності та правопорядку, сімейних проблем, працевлаштування, комунально-побутових проблем тощо. Усі заяви були розглянуті, зібрано необхідні документи і по можливості доведені до логічного завершення. Часто людям, особливо одиноким, літнім, потрібні підтримка, уважне ставлення. Тому, вислуховую, щось раджу, вирішую в межах своїх повноважень, іноді з’ясовується, що їм потрібно було просто з кимось поговорити… І на це теж потрібен час. Звичайно, найчастіше до мене звертаються люди, яким конче потрібна матеріальна допомога. Така ж картина на всіх округах, я в цьому впевнена. Просять допомогу на лікування,оперативне втручання, та виходу зі скрутного становища,. адже доходи у значної частини населення невисокі, а лікування дорожчає з кожним місяцем. На жаль, не в нашій волі глобально вплинути на цю проблему, адже вона стосується не тільки нашого міста. Це – особисті проблеми окремих людей, і я в кожному конкретному випадку визначаю, чим можу допомогти. За 2020 – 2021 роки, мною було написано до ста актів обстеження житлово-побутових умов проживання. Постійно реагую на звернення людей, щодо освітлення та прибирання вулиць. Активно займаюсь допомогою для інсулінозалежних дітей та дітей з інвалідністю. Активно сприяю вирішенню питань із працевлаштуванням. Завжди долучаюсь до екологічних акцій та сприяю їхньому проведенню.

Особливу увагу приділяю людям, які потрапили в складні життєві обставини, людям похилого віку, одиноким людям.

Важливою складовою у здійсненні депутатської діяльності вважаю роботу з виборцями, людьми всіх категорій незалежно від віку і зайнятості на тій чи іншій роботі, належності до тої чи іншої партії, або об’єднання, забезпечення своєчасного, обґрунтованого вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин, які породжують скарги, і внесення своїх пропозицій до відповідних органів влади щодо їх усунення.