Зважаючи на карантинні обмеження, особистий прийом громадян міським головою Віталієм Хоменком у середу призупинено. Про відновлення особистого прийому буде повідомлено додатково.
Дата: 01.11.2021 13:45
Кількість переглядів: 467
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/2021e56ad7dddeda5b9e5552931f3249.jpg)
Зважаючи на карантинні обмеження, особистий прийом громадян міським головою Віталієм Хоменком у середу призупинено. Про відновлення особистого прийому буде повідомлено додатково.
Залишайтесь удома, потурбуйтесь про себе та оточуючих.
« повернутися