Богуславська районна філія КОЦЗ інформує!

Дата: 16.11.2021 08:22

Увага !!!
З 1 листопада Київщина перейшла у «червону» зону. У зв’язку з цим, багато клієнтів служби зайнятості цікавляться: як в умовах «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 працює Богуславська районна філія Київського обласного центру зайнятостї? Відповідаємо: обслуговування клієнтів проводиться з суворим дотриманням відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів. А саме:

- у приміщенні центру зайнятості відвідувачі мають перебувати в одягнених засобах індивідуального захисту, зокрема, респіраторах або захисних масках, які закривають органи дихання;

- під час перебування у приміщенні центру зайнятості відвідувачі мають дотримуватися соціальної дистанції не менше 1,5 метра;

- працівники центру зайнятості можуть обмежувати чисельність осіб, які одночасно перебувають у приміщенні центру.

Зверніть увагу! Власники кваліфікованого електронного підпису можуть зареєструватися в службі зайнятості за допомогою порталу «Дія», виконуючи покрокові інструкції: https://diia.gov.ua/services/dopomoga-po-bezrobittyu?fbclid=IwAR1rK6nfeEaLLhI3n_JQn-bTC-peoHqxV5hySPR1TNyrkqY3faDcc6nvyO4.

Усім зареєстрованим безробітним радимо перебувати на зв’язку зі своїми кар’єрними радниками і виконувати їхні рекомендації. Про зміни в роботі центрів зайнятості буде повідомлено на інформаційних ресурсах філії: сайті КОЦЗ та Facebook-сторінці.
Електронна адреса філії: boguslav@koblcz.gov.ua, контактний номер телефону фахівців: (04561) 5-14-60

Бережіть здоров’я своє і своїх ближніх!