16 листопада професійне свято відзначають працівники радіо, телебачення та зв’язку!
Дата: 16.11.2021 09:40
Кількість переглядів: 309
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/1d1c442afee5089772d4aafbc301e034.jpg)
16 листопада професійне свято відзначають працівники радіо, телебачення та зв’язку!
У день професійного свята прийміть найщиріші слова подяки за сумлінну, наполегливу та нелегку працю, за об’єктивність, оперативність та ґрунтовність у наданні інформації. Зичу всім невпинного професійного росту, невичерпної енергії, натхнення, мирного неба та міцного здоров’я. Нехай ваші сьогоднішні досягнення стануть стимулом для нових звершень, а професійні якості, знання й чесноти служать на благо розвитку нашої громади.
З повагою — міський голова Віталій Хоменко
« повернутися