Сьогодні, 21 листопада - День Гідності та Свободи!

Дата: 21.11.2021 08:46

Сьогодні, 21 листопада - День Гідності та Свободи! У цей день ми вшановуємо усіх, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Хвилиною мовчання вшануємо пам'ять наших земляків і всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності ціною власного життя, та словами глибокої поваги і вдячності - тих, хто сьогодні мужньо боронять рідну землю.

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках краян, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.