Важливим пріоритетом на сьогодні залишається поглиблення партнерських відносин Державної служби зайнятості з об'єднаними територіальними громадами.

Дата: 08.12.2021 15:33

За дорученням директора Київського обласного центру зайнятості Дениса Дармостука, 07 грудня 2021 року, директорка Богуславської районної філії КОЦЗ  Наталія Остроух завітала до Богуславської територіальної громади та вручила Подяку голові Віталію Хоменку за вагомий особистий внесок у становлення і розвиток територіальної громади, участь у розбудові Київщини, високий професіоналізм, плідну співпрацю з Київською обласною службою зайнятості та з нагоди Дня місцевого самоврядування.