14 грудня — День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Дата: 14.12.2021 09:25

14 грудня — День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.
Одну з найбільших у світі техногенних катастроф — аварію на Чорнобильській атомній електростанції — знає і пам'ятає весь світ.  Її наслідки  мали величезні масштаби: кілометри ураженої території, десятки тисяч людей, яким довелося залишити рідні домівки. Порятунком для всіх став подвиг ліквідаторів, які з перших хвилин аварії стали на боротьбу з невидимим ворогом, захистивши світ від смертельної небезпеки.
Низький уклін та глибоку вдячність висловлюємо всім учасникам ліквідації, тим, хто ціною власного здоров’я і життя зупинив стихію некерованої ядерної реакції. Щиро бажаємо всім міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди!