Зустріч щодо  реєстрації програмних РРО відбулася в Богуславській ДПІ ГУ ДПС у Київській області

Дата: 29.12.2021 15:29

Сьогодні керівником Богуславської державної податкової інспекції ГУ ДПС у Київській області в рамках проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії, проведено зустріч з представниками Богуславської ОТГ, представниками ринку та фізичними особами – підприємцями щодо застосування програмних РРО платниками єдиного податку з 01.01.2022 року.

У заході взяла участь начальник Богуславської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Вікторія Підопригора  та  фахівець Богуславської ДПІ  - Сергій Дорогань.

Вікторія Підопригора нагадала  присутнім про  основні зміни, які відбулися, відповідно до законодавчих актів, у застосуванні РРО/ ПРРО у 2021 році та  про розширення сфери їх застосування з 01 січня 2022 року.

Також, начальниця ДПІ нагадала учасникам заходу, що з 01 січня 2022 року всі ФОП – платники єдиного податку ІІ-ІУ груп, незалежно від виду  діяльності  та рівня доходів мають використовувати реєстратори розрахункових операцій (РРО або ПРРО) при здійсненні розрахункових операцій.

Сергій Дорогань довів до присутніх основні деталі застосування касових апаратів, та штрафні санкції до суб’єктів господарювання, які при реалізації товарів не використовують РРО/ПРРО.

Учасники заходу мали можливість задати питання та отримати на них кваліфіковані відповіді.

Богуславська ДПІ ГУ ДПС у Київській області