Розпорядження про скликання 30 позачергововї сесії

БОГУСЛАВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

06 березня 2022 року                                                                                 № 34

Про скликання тридцятої (позачергової) сесії

Богуславської міської ради VIIІ скликання

Керуючись п.8 ч.4 ст. 42, ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч.7 ст. 27 Регламенту Богуславської міської ради:

1. Скликати тридцяту (позачергову) сесію Богуславської міської ради VIIІ скликання на 06 березня 2022 року о 12:00 год. в приміщенні Богуславської міської ради за адресою: м. Богуслав, вул. Франка Івана, 4 для розгляду наступного порядку денного:

1. Про звернення до країн-членів НАТО щодо закриття повітряного простору над Україною.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                   Віталій ХОМЕНКО