Богуславська міська рада роз'яснює

Дата: 03.05.2022 10:58

Відповідно до законодавства, що регулює операції з металобрухтом, а особливо щодо приймання на брухт технічних засобів телекомунікацій, споруд електрозв’язку або їх частин, іншого телекомунікаційного обладнання, виконавчий комітет Богуславської міської ради роз’яснює, що прийом металобрухту з вище зазначеного обладнання дозволяється лише від суб’єктів господарювання,  що використовують зазначене майно під час провадження своєї господарської діяльності за наявності оригіналу або належним чином засвідченої копії чи витягу з відповідного акта про списання такого майна з балансу, та документів, що підтверджують його використання в господарській діяльності.