День пам'яті та примирення та День перемоги

Дата: 09.05.2022 15:38

В рамках відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні на території Богуславської міської територіальної громади 09 травня 2022 року відбувся мітинг за участю представників Богуславської міської ради, учасників Другої світової війни, воїнів-афганців, представників територіальної оборони, поліції та небайдужих мешканців громади.

Урочистим покладанням квітів до Меморіалу Слави, Пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам, пам’ятника Героям Небесної Сотні та Пам’ятного знаку загиблим героям в російсько-українській війні вшановано подвиги всього Українського народу у Другій світовій війні.

Присутні, хвилиною мовчання вшанували пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, хто став жертвою Другої світової війни та жертвою сучасної російсько-української війни.