Ми — вільні і незалежні! Так було, є і буде! Зі святом, Україно!

Дата: 24.08.2022 07:03

Цього року ми відзначаємо державне свято під звуки сирен та вибухи снарядів. 31 річниця незалежності України стане нагадуванням усьому світу, як дорого коштує людська свобода, а ще — випробуванням на зрілість, мужність, патріотизм. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України вистоїть, переможе і поліпшить життя у своїй власній державі. Тій державі, що вистраждана поколіннями, за яку віддано скільки життів і крові наших предків і наших сучасників.

Тож хай вільно живе сильний, нескорений народ! Усім жителям Богуславської громади — процвітання, здоров'я, міцного духу у багатій і щедрій Україні! Нехай сім'ї Ваші завжди будуть згуртованими, столи - повними, свята - веселими, сусіди - чуйними, а друзі - щирими!

З повагою та найщирішими побажаннями — міський голова Віталій ХОМЕНКО.