Інформація про отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин

Дата: 17.09.2022 14:12

КП БМР “БОГУСЛАВСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО”-котельня (Київська  обл., Обухівський р-н, м. Богуслав, вул. Миколаївська, буд. 94). Підприємство налічує: 4 джерела викидів, забруднюючих атмосферне повітря (водогрійні газові котли). Підприємством  викидається у атмосферне повітря: 6 забруднюючих речовин: сполуки: азоту, вуглецю, ртуті; метан. Кількість забруднюючих атмосферу речовин складає: 0,03078008 т/рік. Діяльність підприємства негативно не впливає на стан здоров’я місцевого населення  та на довкілля. З приводу зауважень та пропозицій звертатись протягом місяця з дати опублікування резюме у ЗМІ до Київської ОВА за  адресою: місто Київ, площа Лесі Українки, буд. 1, тел. (044) 286-87-23, (044)286-84-11.