Щодо квартирного обліку!

Дата: 20.09.2022 11:40

Виконавчий комітет Богуславської міської ради звертається до мешканців Богуславської громади, які перебувають у черзі квартирного обліку на поліпшення житлових умов, щодо обов’язкового оновлення своїх облікових справ у період з 1 жовтня по 31 грудня 2022 року.

Перелік документів необхідних для щорічної перереєстрації та перевірки облікових даних:

- довідку з місця проживання про склад сім’ї та реєстрацію всіх членів сім’ї, які перебувають на квартирному обліку, а також чоловіка/дружини (у разі одруження), якщо вони зареєстровані за іншим місцем проживання;

- форма № 13 (ЦНАП, каб. 108, вул. Франка, 4);

- довідку з місця роботи/навчання/або копія пенсійного посвідчення черговика;

- копії свідоцтв про народження неповнолітніх дітей;

- копії правовстановлюючого документу на займану житлову площу;

- документ, який дає право на включення до пільгової черги (оригінал і копія).

Перелік документів (необхідних для взяття на квартирний облік за місцем проживання):

1. Довідки з місця роботи всіх повнолітніх членів сім’ї, які будуть зараховуватись на квартирний облік. (В довідці повинно бути зазначено чи особа перебуває (не перебуває) на квартирному обліку за місцем роботи).

Обов’язково!

1. Якщо особа є підприємцем - подається виписка з єдиного державного реєстру.

2. Якщо особа непрацююча або є пенсіонером - засвідчена копія пенсійного посвідчення або довідка з центру зайнятості.

1. Копія паспорту (всі сторінки) всіх осіб, які зараховуються на облік, ідентифікаційний номер.

2. Акт обстеження житлових умов.

3. Копія свідоцтва (про одруження, про розлучення, про народження дітей).

Крім випадку, коли на облік зараховується одна особа.

1. Копія документа, який є підставою для проживання в даній квартирі.

(ордер, копія договору про купівлю чи дарування даної квартири, тощо).

1. Якщо квартира приватизована - копія технічного паспорту та копія документу, що підтверджує право власності (свідоцтво про право власності).

1. Форма № 13 (видається в ЦНАП, каб. 108, вул. Франка, 4).

2.  Довідка про склад сім’ї. (Видається в КП БМР «Богуславблагоустрів», м. Богуслав,  вул. Шевченка, 40).

3. Копії пільгових документів. (Учасникам бойових дій - додатково до посвідчення довідка про участь в АТО), інвалідам війни - посвідчення інваліда війни, довідки медико- соціальної експертизи).

Якщо заявник зараховується в список на першочергове або позачергове отримання житла.

1. Інформаційну довідку з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно щодо всіх заявника та  членів родини.

2. Заява про зарахування на квартирний облік встановленого зразка, яка підписується членами сім’ї, які разом проживають, мають самостійне право на одержання жилого приміщення і бажають разом стати на квартирний облік (в присутності спеціаліста відділу).

Бланк видається спеціалістом, який приймає документи для взяття на облік, після надання заявником повного пакету документів.

Документи приймаються в каб. 214 з 08.00 до 12.00 — тільки при повній комплектації!

Якщо у Вас виникли питання, зверніться, будь ласка, за телефоном – 5-34-54, 5-11-74