З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

Дата: 16.11.2022 10:12

Шановні працівники радіо, телебачення та всіх галузей зв'язку! Вітаємо вас із професійним святом!

16 листопада кожен з нас, переглядаючи зранку стрічку новин на сайті, ввімкнувши телевізор, слухаючи у дорозі улюблену радіохвилю, отримавши листа чи просто набравши у телефоні чийсь номер, символічно відзначає День працівників, які щодня забезпечують можливість спілкування і наповнюють інформаційний простір. Нині до працівників радіо та телевізійників долучилися представники інтернет-ЗМІ. Цей день відзначають і фахівці зв'язку, що забезпечують роботу телефонних мереж і таких важливих на сьогодні мереж Інтернет-зв'язку.

Тож вітаю всіх зі святом і бажаю успіхів та професійного розвитку. Бажаю знайти ті теми, мотиви й історії, яких найбільше в наш час потребує український глядач і слухач.

Щоб ефіри були без затримок, а зв’язок — без перешкод.

З повагою — міський голова Віталій Хоменко.