Знання, які рятують життя

Дата: 25.01.2023 15:48

24 січня 2023 року рятувальники Обухівського району провели заняття з дітьми в одному з навчальних закладів Богуславської ТГ. Під час проведення навчання дітлахам роз’яснили основні правила поведінки в умовах небезпеки, в побуті, на льоду, дії при сигналі «Повітряна тривога» та правила поводження при виявлення вибухонебезпечних предметів. Наприкінці заходу роздали інформаційні листівки та розмальовку улюбленця дітей «Пес Патрон».

Для того, щоб наші громадяни були більш обізнаними та знали, як убезпечити себе, своїх близьких і підлеглих від пожеж та інших надзвичайних ситуацій, рятувальники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області прийняли участь у нараді освітян. Під час зустрічі рятувальники нагадали правила пожежної безпеки в закладах та побуті, про дії персоналу під час сигналу «Повітряної тривоги», при виявлені ВНП та правил поведінки на льоду.

Наприкінці зустрічі освітянам роздали інформаційні листівки.