"Клас безпеки" відкрили у Мисайлівській гімназії

Дата: 28.02.2023 09:43

15 лютого на Київщині в Мисайлівській гімназії Богуславської міської ради відкрили «Клас безпеки». На його відкриття завітали представники: відділу освіти міської ради, Обухівського районного управління ДСНС України у Київській області, Обухівського РУП ГУ НП у Київській області та медичні працівники. Після урочистого відкриття відбулась презентація на тему «Безпека у житті». Кожен з працівників, який завітав до навчального класу, мав нагоду розповісти дітям про застережні правила безпеки на прикладі наглядної агітації. Фахівці ДСНС в свою чергу розповіли усім присутнім, як діяти під час пожежі, що робити, коли знайшов підозрілий предмет, та як діяти під час сигналу повітряної тривоги тощо.

Після бесіди всі перемістилися на шкільне подвір'я. Тут на присутніх чекав пожежний та поліцейський автомобілі. Діти дізналися, як саме в аварійно-рятувальних роботах використовується бензоріз, бензопила, гідравлічний розтискач-різак та «Соломинка». Усі учасники урочистого заходу зробили фото на згадку.