З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ТЕБЕ, КОБЗАРЮ!

Дата: 09.03.2023 13:28

З нагоди відзначення 209-ої річниці від Дня народження великого українського поета, художника, пророка Тараса Григоровича Шевченка, творчість якого зіграла важливу роль у встановленні нашої країни, в Богуславі відбувся мітинг.

Захід, у якому взяли участь представники влади на чолі із міським головою Віталієм Миколайовичем Хоменком, керівники, працівники установ міста, громадськість, розпочався покладанням квітів до погруддя Великого Кобзаря.

Потім до присутніх звернувся очільник громади, котрий у своїй промові підкреслив, що Шевченко — це вогонь українського народу, який ніколи не згасне, а його творчість — безцінний скарб, який свято береже кожен українець…

Як же чуттєво линули у чисту вись неба пророчі Шевченкові слова в декламуванні культорганізатора «Будинку культури» Аліни Гуньки:

«…Скажи, що правда оживе,

Натхне, накличе, нажене

Не ветхе, не древлє слово

Розтлєнноє, а слово нове

Меж людьми криком пронесе…»

На завершення мітингу всіх запросили відвідати книжкову виставку та взяти участь у Шевченківських читаннях, які протягом березня проходитимуть у КЗ «Публічна бібліотека» під гаслом «Єднаймо Україну Тарасовим словом».