14 БЕРЕЗНЯ — ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ!

Дата: 14.03.2023 11:44

Сьогодні Україна переживає найбільше випробування у своїй новітній історії — повномасштабне вторгнення на її територію російського агресора. Ми не могли навіть уявити, що через війну з боку сусіда-ворога добровольцями стане така велика кількість українців. Добровольцями стане… весь Український народ: ті, хто прийшов до центрів комплектування та поповнив ряди Збройних Сил України; ті, хто став до лав територіальної оборони; ті, хто всіляко допомагає захисникам і готовий стати до їхніх лав завтра.

Дорогі добровольці та усі наші захисники! Дякую кожному з вас, хто ризикуючи власним життям, з честю і гідністю виконує свій громадянський і військовий обов’язок!

Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, кому не судилося повернутися до рідних домівок. Вони стали Небесними Янголами, які тримають небо над нами й назавжди залишаться в наших серцях…

Голова Богуславської міської ради — Віталій Хоменко.