«ДЯКУЄМО ВАМ ЗА УКРАЇНУ!»

Дата: 15.03.2023 10:50

День українського добровольця… День вшанування мужності та самовідданості українців, які із перших днів війни вирішили захищати країну, її цілісність, її незалежність.

Із Днем українського добровольця учасників роти охорони четвертого відділу Обухівського РТЦК та СП вітав голова Богуславської міської ради Віталій Миколайович Хоменко. Після слів подяки за сумлінне виконання службових обов’язків, за захист мирного майбутнього наших дітей Віталій Миколайович відзначив грамотами від голови Обухівської РДА Олександра Гомона Бондаренка Анатолія Анатолійовича, Зайцева Рустама Вікторовича, Назаренка Ярослава Івановича, Зігіналова Руслана Григоровича, Даценка Миколу Миколайовича. Нагородами місцевого рівня були нагороджені Притула Юрій Васильович, Наруцький Сергій Іванович та Симоненко Дмитро Борисович. Під час отримання грамоти для сина Дмитра, котрий сьогодні, оговтавшись у шпиталі від поранень, знову на «нульових» позиціях боронить країну, батько зі сльозами на очах сказав присутнім захисникам: «Дякую за Україну!..»

Також у цей день подяки від Богуславської міської ради отримали й членів добровольчого формування Богуславської територіальної громади № 1: Гудир Василь Петрович, Мартиненко Віталій Володимирович, Мусієнко Віталій Олександрович, Панасенко Володимир Дмитрович та Харченко Володимир Петрович, староста Хохітвянського старостинського округу. До речі, в декількох учасників ДФТГ позначка життєвої дороги уже переступила 70-річний рубіж (!)…

Кожному добровольцю очільник громади подякував за відданість, за те, що вони творять історію вільної й незалежної Україну.

Слава Героям!!!