ПРОВЕЛИ ЗУСТРІЧ ІЗ ЛІСІВНИКАМИ

Дата: 16.03.2023 12:45

16 березня, у зв’язку з початком виникнення пожеж у природних екосистемах, рятувальники Обухівського районного управління провели бесіду з керівництвом філії «Богуславське лісове господарство» ДП «Ліси України».

Під час заходу було налагоджено співпрацю щодо рейдових заходів, задля виявлення порушників правил пожежної безпеки на території природних екосистем, та щодо роботи з населенням для профілактики виникнення пожеж.

Також рятувальники провели інструктаж із питань пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту. Зокрема, нагадали про заборону спалювання сухої рослинності, алгоритм безпеки під час сигналу «Повітряна тривога» та про те, що робити, коли натрапили на вибухонебезпечний предмет.

Крім того, були вручені пам’ятки соціального змісту про дотримання правил пожежної безпеки у різних життєвих ситуаціях.