РОЗГЛЯДАЛИ ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ

Дата: 16.03.2023 15:45

Сьогодні, 16 березня, в Богуславській міській раді відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, архітектури, містобудування та агропромислового розвитку, учасниками якої було розглянуто більше 20-ти питань із врегулювання земельних відносин у Богуславській громаді.

Спершу члени комісії розглянули питання щодо затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва тощо. Обговорили та розглянули питання продовження термінів дії договорів оренди земельних ділянок, щоправда, деякі із них комісією були відправленні на доопрацювання, вивчення, або зменшення строку оренди. Наприклад, було обговорено, що відведення в оренду земельних ділянок для сінокосів та випасання худоби потрібно підтримувати лише після того, як заявник надасть оформлені документи на тварин. Одноголосно не підтримала комісія продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки, укладеного Богуславською міською радою із Київською Регіонспоживспілкою (прим.: територія Богуславського базару). Натомість депутати проголосували за затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок, які перебувають в оренді ТОВ «Богуславський гранітний кар’єр» і ПрАТ «Богуславський кар’єр»; затвердження Технічного завдання на розробку Комплексного плану просторового розвитку території Богуславської міської територіальної громади.