ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ: відновлено конкурс на створення офіційної символіки громади

Дата: 22.03.2023 17:02

Сьогодні в залі засідань Богуславської міської ради відбулося засідання виконавчого комітету, під час якого було розглянуто 24 питання. У цей день члени виконкому заслухали звіт про роботу відділу «Центр надання адміністративних послуг», про стан розгляду звернень громадян у 2022 році, про виконання програм, в тому числі й Програми підтримки творчих та обдарованих дітей освітніх закладів Богуславської міської територіальної громади на 2020-2023 роки. Також було розглянуто проєкт рішення «Про затвердження Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію у виконавчому комітеті Богуславської міської ради та інших виконавчих органах». Повідомлено про відновлення конкурсу на створення офіційної символіки — логотипу, слогану(гасла), прапора та герба Богуславської міської територіальної громади. Підтримали члени виконавчого комітету затвердження Положення про проведення щорічної благодійної екологічної акції «Сад ПЕРЕМОГИ» та ряд інших питань — припинення піклування; взяття громадян на чергу квартирного обліку; про реєстрацію помічників дієздатним фізичним особам, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права та виконувати свої обов’язки, тощо.