ВІСТІ ІЗ СІЛ: ТЕПТІЇВСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ

Дата: 24.03.2023 12:11

Фото без описуФото без опису

Весняне сонечко підсушило землю й дало можливість активно розпочати роботи із благоустрою в Богуславській громаді. Ось уже два дні «кипить» прибирання в ТЕПТІЇВСЬКОМУ старостинському окрузі. Вчора, 23 березня, сільські активісти: Людмила Плива, Віктор Плива, Петро Царенко, Валентина Царенко, Ольга Симоненко, Наталія Кузьміна, Володимир Царенко, Богдан Царенко, Любов Алфьорова, Олександр Цюренко, Борис Царенко, Володимир Літвін, Дмитро Літвін, Людмила Дорошенко, Олександр Горохов прибрали стихійні сміттєзвалища в районі вулиці Молодіжної села Тептіївки, вичистили та вивезли увесь непотріб поблизу закинутого приміщення хімскладу, яке розміщене на межуванні із селом Калинівкою.

Сьогодні вигрібали сміття та суху траву з узбіччя доріг, які ведуть до переїзного мосту села Дешок та до кар’єру. Прибрали й частину прибережної смуги річки Росі. У цей день до доброї справи приєдналися: Людмила Плива, Людмила Яворська, Любов Доник, Наталія Доник, Лілія Кириченко, Олена Ситник, Олексій Півторацький, Юлія Гайдаєнко, Богдан Царенко, Олександр Горохов, Тетяна Горохова та Людмила Дорошенко.

Як повідомила староста Людмила Іванівна Руленко, котра подякувала всім, хто долучився до прибирання, поспішають справитися із великим обсягом робіт із благоустрою, доки дозволяють погодні умови. В планах — прибирання сільських кладовищ, хоча роботи там небагато: восени покосили траву, працівники Комунального підприємства «Богуславблагоустрій» уже вивезли сміття, залишилося дещо підфарбувати, побілити, підгребти…