ВІТАЄМО АНСАМБЛЬ «ОБЕРІГ»

Дата: 31.03.2023 16:21

Днями в м. Київ відбувся Міжнародний онлайн-конкурс «Джерело надії», на участь в якому було подано понад 500 заявок-номерів у різних вікових категоріях та номінаціях. Конкурсантів оцінювало досвідчене журі, в складі видатних продюсерів, режисерів, артистів, хореографів… Ми із нетерпінням очікували на результати заходу, адже вболівали за богуславських талантів. І результати перевершили очікування, адже вокальний ансамбль «Оберіг», у складі викладачів Богуславської школи мистецтв та талановитих виконавців БККЗ «Будинок культури» — Олександри Руденко, Оксани Михайлової, Олексія Михайлова, Вячеслава Цехмістрова, Віталія Міляновського та керівника гурту Оксани Мороз, зібрав низку нагород . За виконання Церковного гімну України став лауреатом Гран-Прі та двох І премій.

Міський голова Віталій Хоменко, котрий всебічно підтримує розвиток культури в Богуславській громаді, вітає талановитих учасників «Оберегу» із перемогою. Очільник громади переконаний, завдячуючи таким талановитим викладачам та виконавцям, українська милозвучна пісня жила, живе й буде процвітати, адже є душею нашого незламного народу…