ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ НЕ ПРОЩАЮТЬ НЕУВАЖНОСТІ!

Дата: 06.04.2023 09:04

4 квітня за сприяння Богуславської міської ради, зокрема голови Віталія Хоменка, до гуманітарного коледжу ім. І. С. Нечуя-Левицького завітали фахівці «Асоціації саперів України», аби провести тренінг щодо мінної небезпеки для студентів, викладачів та внутрішньо переміщених осіб, які проживають у гуртожитку закладу. І ці знання дуже потрібні українцям, адже сьогодні наша держава — найбільш замінована країна світу.

Учасники тренінгу дізнались методології безпечної поведінки у разі зіткнення з небезпечними предметами чи потрапляння в екстремальні ситуації; як відрізняти вибухонебезпечні предмети; де вони можуть приховуватись; які знаки попереджають про них…

Інструктори наголосили запам’ятати головне правило: "Не клав річ — не піднімай! Так ти не нашкодиш ні собі, ні своїм рідним…"