ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ НЕ ПРОЩАЮТЬ НЕУВАЖНОСТІ!
Дата: 06.04.2023 09:04
Кількість переглядів: 190
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/6effd6caefac5b0afa2a403854c6f0ae.jpeg)
4 квітня за сприяння Богуславської міської ради, зокрема голови Віталія Хоменка, до гуманітарного коледжу ім. І. С. Нечуя-Левицького завітали фахівці «Асоціації саперів України», аби провести тренінг щодо мінної небезпеки для студентів, викладачів та внутрішньо переміщених осіб, які проживають у гуртожитку закладу. І ці знання дуже потрібні українцям, адже сьогодні наша держава — найбільш замінована країна світу.
Учасники тренінгу дізнались методології безпечної поведінки у разі зіткнення з небезпечними предметами чи потрапляння в екстремальні ситуації; як відрізняти вибухонебезпечні предмети; де вони можуть приховуватись; які знаки попереджають про них…
Інструктори наголосили запам’ятати головне правило: "Не клав річ — не піднімай! Так ти не нашкодиш ні собі, ні своїм рідним…"
« повернутися