ПРОВЕЛИ ПРОФІЛАКТИЧНУ БЕСІДУ…
Дата: 01.05.2023 16:48
Кількість переглядів: 137
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/ec977cf7b7477e1593275904a583b154.jpg)
Днями рятувальники Обухівського районного управління відвідали водні об’єкти на території Богуславської громади, аби нагадати громадянам про основні правила безпечного відпочинку.
У ході заходу громадянам роз’яснили основні правила під час відпочинку на водних об’єктах та нагадали про послідовність дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, а також про наслідки спалювання сухої рослинності.
Для закріплення доведеної інформації рятувальники роздали громадянам інформаційно-роз’яснювальні листівки на відповідну тематику.
« повернутися