НА ЕКСКУРСІЮ ДО ВОГНЕБОРЦІВ

Дата: 02.05.2023 15:30

2 травня до рятувальників 13-ої Державної пожежно-рятувальної частини на екскурсію завітали учні з Богуславського академічного ліцею № 1.

Дітям було продемонстровано пожежну машину. Вони мали змогу приміряли на себе бойовий одяг пожежного, потримали пожежно-рятувальне обладнання.

Вогнеборці розповіли учням про алгоритм дій при виникненні пожежі, при виявленні вибухонебезпечних предметів та при сигналі «Повітряна тривога». Нагадали правила поводження у лісі.

Загалом захід пройшов у дружній та веселій атмосфері, учні отримали безліч позитивних вражень та яскравих емоцій.

На завершення маленькі відвідувачі подякували рятувальникам за проведену екскурсію та пообіцяли дотримуватися правил безпечної поведінки.