Декларування податку на прибуток за І квартал 2023 року

Дата: 05.05.2023 11:33

Актуальні питання декларування податку на прибуток за І квартал 2023 року обговорили під час зустрічі в Обухові.

В рамках триваючої кампанії декларування податку на прибуток підприємств за І квартал 2023 року податківці Київщини продовжують здійснювати інформаційну та консультативно-роз’яснювальну роботу з платниками податків, проводячи зустрічі, семінари, онлайн-конференції.

4 травня 2023 року заступник начальника Обухівського відділу податків і зборів з юридичних осіб управління оподаткування юридичних осіб ГУ ДПС у Київській області Світлана Дубенець провела зустріч із платниками податків, під час якої обговорили причини неадекватності зростання нарахувань податку на прибуток темпам росту доходів та перспективи щодо поліпшення ситуації у майбутніх податкових періодах.

Під час заходу спікер ознайомила учасників з особливостями визначення податкових (звітних) періодів для платників податку на прибуток підприємств, які є виробниками сільськогосподарської продукції.

Платники отримали відповіді на конкретні питання, які виникають при заповненні декларації.

Податківці й надалі долучатимуться до проведення заходів, які відбуваються у формі відкритого діалогу та допомагають платникам у практичній роботі.

Залишаємось на зв’язку:

комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua

Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області: https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast

Обухівський відділу податків і зборів з юридичних осіб управління оподаткування юридичних осіб ГУ ДПС у Київській області.