ВІСТІ ІЗ СІЛ: ВІЛЬХОВЕЦЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ

Дата: 10.05.2023 10:14

На території Вільховецького старостинського округу роботи із благоустрою — в розпалі.

Як розповів староста Анатолій Олександрович Жильчук, завдячуючи залученню до благоустрою 4 працівників, яких Центр зайнятості надіслав на громадські роботи, за місяць вдалося навести лад на значній території округу. Найперше, облаштували 17 автобусних зупинок; облагородили 2 пам’ятники землякам, загиблим у роки Другої світової війни, та пам’ятний знак жертвам Голодомору. Почистили й пофарбували паркан біля сільської адмінбудівлі, а в кабінетах приміщення зробили косметичний ремонт. Пообкошували територію старостинського округу, узбіччя доріг, вже наведено порядок на сільських кладовищах.

«Травень теж проходить у роботах із благоустрою, — ділиться Анатолій Олександрович, — адже готуємося до проведення дитячо-юнацького заходу «Джура» на базі Вільховецької гімназії. Маємо ще багато планів та задумів, які з часом втілимо в життя. Принагідно хочу подякувати голові Богуславської міської ради Віталію Миколайовичу Хоменку та керівництву «Богуславблагоустрою» за забезпечення всіма необхідними інструментами для роботи, щітками, фарбою, ґрунтовкою та вапном. Добре, що й представники ПП «Автомагістраль» допомогли із кронуванням дерев по центральних вулицях старостинського округу. Спільними зусиллями ми все зробимо».