ТАКТИЧНІ ТРЕНУВАННЯ З ЛІСІВНИКАМИ

Дата: 12.05.2023 15:04

12 травня рятувальники Обухівського районного управління спільно з працівниками філії «Богуславське лісове господарство» ДП «ЛІСИ УКРАЇНИ» та представниками органів місцевого самоврядування провели спільні тактичні тренування з організації гасіння пожеж в екосистемах.

Учасники заходу спільно відпрацювали алгоритми дій під час ліквідації умовної пожежі в лісі, для забезпечення злагодженості в роботі підрозділів, які залучатимуться на їх ліквідацію в майбутньому. Також, користуючись нагодою, фахівці ДСНС нагадали всім присутнім, як правильно користуватись вогнегасником та іншими засобами пожежогасіння під час виникнення пожеж, приділили особливу увагу небезпеці вибухонебезпечних предметів та порядку дій при їх знаходженні.

Після завершення спільного тренування було встановлено, що всі його учасники готові виконувати покладені на них завдання під час ліквідації надзвичайних ситуацій природного характеру. Захід закінчився колективним знімком на згадку.

Провідний інспектор ВЗНС Обухівського РУ

ГУ ДСНС України у Київській області,