РОБОЧА НАРАДА ЩОДО СТВОРЕННЯ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНОГО ПІДРОЗДІЛУ

Дата: 17.05.2023 16:32

17 травня відбулася робоча зустріч за участі керівництва Головного управління ДСНС України у Київській області та голови Богуславської міської ради Віталія Миколайовича Хоменка щодо необхідності створення пожежно-рятувальних підрозділів для забезпечення місцевої та/або добровільної пожежної охорони з метою підвищення рівня захищеності населення, населених пунктів громад від надзвичайних ситуацій, пожеж та інших небезпечних подій.

В ході робочої зустрічі обговорено актуальні питання, доведено порядки утворення та функціонування пожежно-рятувальних підрозділів для забезпечення місцевої та добровільної пожежної охорони.