ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ ТА ПРАЦІВНИКИ БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ!
Дата: 20.05.2023 08:53
Кількість переглядів: 163
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/596c375bcb77fad793d91162a31d8c91.jpg)
Прийміть найкращі вітання з нагоди професійного свята — Дня банківського працівника України! Цим святом держава відзначає важливу роль банківської системи і значний внесок банківських працівників у економіку України та забезпечення її фінансової стабільності.
У цей святковий день зичу вам міцного здоров’я, нескінченної життєвої енергії, затишку і благополуччя вашим родинам! Бажаю успішних трудових буднів і процвітання, численних заможних клієнтів та гідної репутації, роботи без втоми і проблем, завжди позитивних результатів в улюбленій справі і прекрасного настрою.
З повагою — міський голова Віталій ХОМЕНКО.
« повернутися