ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!

Дата: 23.05.2023 09:11

23 травня українці відзначають День Героїв. День вшанування тих, хто поклав своє життя на вівтар Української незалежності, хто героїчно боровся і бореться за нашу свободу.

У цей день маємо нагоду ще раз згадати українських вояків — борців за волю України, які жили в різні епохи й захищали рідну землю. Вклонитися подвигу українських лицарів княжої доби, козаків, січових стрільців, холодноярців, вояків УПА, Другої світової війни, Героїв Небесної Сотні та російсько-української війни. Перейнятись гордістю не лише за покоління наших предків, а й за сьогоднішній цвіт нації, який без вагань віддає свої життя, захищаючи територіальну цілісність і суверенітет України, волю і українську націю. Тож, не забуваючи про величні подвиги усіх попередніх поколінь захисників України, ми схиляємо голови насамперед перед мужністю і звитягою наших бійців, які сьогодні знаходяться на передовій захисту держави.

Слава кожному сину й кожній доньці неньки-України!

Світла пам’ять усім, хто віддав своє життя за Україну та українців!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою — міський голова Віталій ХОМЕНКО.