ВІТАЮ ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА!

Дата: 31.05.2023 10:04

ДОРОГІ УЧНІ, ВИПУСКНИКИ, ОСВІТЯНИ ТА БАТЬКИ!

Від імені Богуславської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю всіх вас зі святом Останнього дзвоника!

Країна знань перегорнула іще одну свою сторінку, яка для учасників освітнього процесу була несхожа на попередні — ускладнена повномасштабним вторгненням ворога на українську землю, дистанційним навчанням та постійними тривожними звуками сирен. Проте ми дякуємо Збройним силам України за захист, за можливість зустріти свято на шкільному подвір’ї.

Насамперед, вітаю наших випускників. Ви вже йдете у доросле життя, де на вас чекають нові вершини та досягнення, хоча будувати своє майбутнє ви розпочали ще тут, у рідній громаді. Отримані знання — це ваше безцінне багатство, і воно буде слугувати вам усе подальше життя. Бажаю, щоб кожен випускник зробив правильний вибір, здійснив свою мрію і продовжував навчання в обраному напрямку.

Мої вітання, моя щира вдячність батькам, педагогам, наставникам, вихователям.

Бажаю усім міцного здоров’я, щасливої долі під мирним небом, творчих успіхів і відкриттів, вагомих здобутків у всіх задумах та починаннях!

Нехай цей хвилюючий дзвоник пролунає у кожному серці радісним настроєм та вірою у нашу перемогу над ворогом!

З повагою — міський голова Віталій ХОМЕНКО.