ВІСТІ ІЗ СІЛ: ШУПИКІВСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ
Дата: 07.06.2023 08:21
Кількість переглядів: 128
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/d09ecde295dae9d4372ea1bbf20aff94.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/1879011a6e3605750e947b178e256b12.jpg)
У кожному селі є свій маленький «оазис», який милує око людей, проте потребує догляду. Так жителі села Шупиків Богуславської громади провели літню толоку біля місцевого ставка, яким опікуються рибалки-любителі, аби дітворі було де відпочивати під час літніх канікул.
«Наші місцеві чоловіки взялися за косарки та викосили берег ставка, — розповідає про спільну роботу з односельцями староста Олександр Ткаченко. — Потім уся ініціативна команда стала згрібати скошену траву, прибирати територію. Порядок навели, завезли й пісок, щоб маленькі відпочивальники теж не сумували.
Спасибі усім односельцям, які, не шкодуючи сил, взяли активну участь в проведенні благоустрою».
« повернутися