«Моя професія — РЯТУВАЛЬНИК»

Дата: 09.06.2023 13:53

8 червня на території ТОВ «ДОЗ СТ «Чайка» Обухівським РУ ГУ ДСНС України у Київській області було проведено турнір «Моя професія — РЯТУВАЛЬНИК». Загалом у заході взяли участь 13 команд, кожна із яких складалася з 10 чоловік. Кожна команда повинна була пройти 7 етапів, такі як: естафета, одягання бойового одягу, рятування на воді, відпочинок, гасіння пожежі, надання першої медичної допомоги та перекачка води. На кожній локації учасникам треба було випробувати себе не тільки на швидкість, а й на кмітливість. В рівних умовах свої здібності демонстрували як дівчата, так і хлопці. Для відпочивальників найцікавішими конкурсами виявились «відпочинок», де треба було одягнути рукавички та, взявши з пожежного шолому цукерку, швидко її розгорнути та з’їсти, а це — не так легко, як здається на перший погляд, та гасіння умовної пожежі.

Команди-переможці отримали фішки, які вони зможуть використати під кінець відпочинку та отримати призи від спонсорів турніру.

Провідний інспектор ВЗНС Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області, майор служби цивільного захисту

Вадим ВОЛОШИН.