УЗД-АПАРАТ — ДЛЯ БОГУСЛАВСЬКОГО ЦПМСД

Дата: 16.06.2023 15:19

Сьогодні, 16 червня, відбулася приємна подія — передача Благодійним фондом «ТІЛЬКИ РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ» Богуславському центру первинної медико-санітарної допомоги ультразвукового апарата. Цьому передувала кропітка праця директора закладу Валентини Дмитрівни Пивовар, котра шукала різні шляхи, аби підвищити якість обслуговування пацієнтів сучасним обладнанням, адже спеціалістами Богуславський центр первинної медико-санітарної допомоги укомплектований. І, завдячуючи спілці українців німецького міста Аугсбурга, яка закупила й передала обладнання через БФ «ТІЛЬКИ РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ», медзаклад Богуслава поповнився сучасним УЗД-апаратом.

Перший заступник міського голови Олександр Петрович Салата подякував представникам фонду за таку суттєву й необхідну допомогу громаді, яка особливо важлива в дні важкого сьогодення, та передав слова вдячності для жителів Німеччини.

УЗД-апарат уже випробували лікарі-інтерни — богуславчанка Яна Тарасівна Карпенко та Інна Юріївна Войтенко із Медвина, котрі пообіцяли після закінчення інтернатури поповнити ряди медиків Богуславського ЦПМСД.

Своє задоволення обладнанням висловила й медичний директор закладу Тетяна Григорівна Шинкаренко, котра підкреслила, що отриманий УЗД-апарат дасть можливість покращити якість ранньої діагностики захворювань. Також буде можливість передавати для консультацій результати обстежень лікарям столичних інститутів, із якими міським головою Віталієм Миколайовичем Хоменком було підписано меморандуми про співпрацю.