ПОДАТКІВЦІ ПІД ЧАС ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧІ З ПЛАТНИКАМИ ПОДАТКІВ ОБУХІВЩИНИ ОБГОВОРИЛИ ПОРЯДОК ПОГАШЕННЯ ПОДАТКОВОГО БОРГУ

Дата: 21.06.2023 07:57

Начальник Обухівського відділу по роботі з податковим боргом управління по роботі з податковим боргом ГУ ДПС у Київській області Олена Фокіна під час сьогоднішньої онлайн-зустрічі з платниками податків обговорила з ними джерела самостійної сплати грошових зобов’язань та погашення податкового боргу, порядок застосування податкової застави та підстави припинення права податкової застави, ознаки безнадійного податкового боргу та механізм його списання, в тому числі, у період дії воєнного стану в Україні.

При цьому увагу платників акцентовано на особливій важливості своєчасної сплати податків у період воєнного часу.

Обговорюючи процедуру погашення податкового боргу, податківець надала рекомендації стосовно джерел його погашення та спільно з представниками суб’єктів господарювання окреслила перспективи майбутніх рішень у частині виконання платниками їхніх податкових зобовʼязань.

У завершальній частині заходу податківець запросила представників бізнесу до оперативного та повсякчасного комунікування задля діалогу та взаємодії при вирішенні нагальних питань.

Залишаємось на зв’язку:

Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua

Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області: https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast