МІКРОГРАНТИ. ЗМІНА ЦІЛЬОВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ОТРИМАННЯ КОШТІВ
Дата: 21.06.2023 13:51
Кількість переглядів: 299
За майже рік дії урядової програми «єРобота» 442 підприємці Київщини отримали від держави мікрогранти для започаткування або розвитку бізнесу в рамках проєкту «Власна справа».
Наразі триває 11 хвиля прийому заяв на участь у цій програмі.
Часто нам ставлять питання: «Чи можливо внести зміни до бізнес-плану?» Відповідаємо: «Так, можливо!»
Розповідаємо про можливість зміни цільового призначення отримання коштів мікрогранту.
Як це зробити?
Отримувач має звернутися до Державного центру зайнятості (01601, м. Київ, вул. Еспланадна, 8/10) з відповідною письмовою заявою, викладеною в довільній формі, та обґрунтуваннями зміни цільового призначення, до якої додаються:
-
три примірники підписаної отримувачем додаткової угоди до договору про надання мікрогранту із заповненням реквізитів отримувача;
-
три примірники бізнес-плану (з урахуванням змін, що пропонуються отримувачем) — обидві частини (описова та план надходжень і витрат) повинні бути завізовані отримувачем на кожній сторінці.
Заява має бути підписана отримувачем гранту, також у ній варто вказати свої контакти та електронну пошту.
Рішення про зміну цільового призначення отримання коштів мікрогранту приймається комісією Державного центру зайнятості (надалі — ДЦЗ) на найближчому засіданні комісії.
У разі прийняття такого рішення, ДЦЗ протягом 5 робочих днів повідомляє про зміни уповноважений банк та направляє повідомлення про зміну цільового призначення на електронну пошту, зазначену у документах заявника, а через «Укрпошту» — повідомлення про погодження змін, підписаною ДЦЗ додатковою угодою та примірником бізнес-плану на адресу отримувача, зазначену ним у додатковій угоді.
Про відмову заявник також повідомляється через електронну пошту та письмово — через «Укрпошту».
Київська обласна служба зайнятості запрошує всіх, хто має бізнес-ідею та бажає її втілити, подати заявку для отримання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу. Розмір гранту за цією програмою — від 50 тис. до 250 тис. грн (у залежності від кількості створених робочих місць).
Особи, які отримали відмову у фінансуванні в минулих періодах, мають можливість подати заявку повторно.
Кінцевий термін проєкту — 19 листопада 2023 року.
Консультації на нашому каналі онлайн-підтримки в Telegram: https://t.me/fnLlSCkuIls1ZjVi
Пропонуємо ознайомитися з інформацією щодо актуальних подій та змін у роботі Київської обласної служби зайнятості на наших
« повернутися