СПІВПРАЦЯ ЗІ СТОЛИЧНИМИ МЕДЗАКЛАДАМИ РОЗШИРЮЄТЬСЯ

Дата: 22.06.2023 13:47

22 червня, 8-ма година ранку, а міський голова Віталій Миколайович Хоменко вже стоїть в кабінеті директора ДУ «Інститут урології ім. академіка О. Ф. Возіанова НАМН України», віце-президента Асоціації урологів України, академіка НАМН України, доктора медичних наук, професора Сергія Олександровича Возіанова, аби підписати договір про співпрацю та обговорити алгоритм надання медичних послуг жителям Богуславської громади видатними лікарями, професорами закладу.

Часу було обмаль, адже очільник інституту поспішав на планові операції, проте Віталію Миколайовичу вдалося уточнити всі нюанси подальшої співпраці, яку координуватиме Костянтин Осадчий, котрий також завітав на зустріч. Під час розмови першочергово увагу акцентували на допомозі нашим захисникам. Сергій Олександрович пообіцяв, що їхні фахівці при потребі братимуть участь у дистанційній роботі консиліумів, будуть розроблятися планові виїзди лікарів, впроваджуватимуть і єдиний електронний запис пацієнтів, котрі потребуватимуть дообстеження в інституті чи хірургічного втручання.

До розмови приєднався й професор, доктор медичних наук, заступник директора інституту з наукової роботи, завідувач відділу реконструктивної та геріатричної урології Олександр Владиславович Шуляк, котрий підкреслив, що така співпраця — це дуже гарна справа, спрямована на допомогу людям. Після налагодження якої в кожного жителя Богуславської громади буде можливість вчасно отримати високоспеціалізовану медичну допомогу, адже чоловікам старше 55 років необхідно хоча б один раз на рік проходити обстеження в урологів.