«НАЦІЮ, ЯКА СМІЄТЬСЯ ПІД КУЛЯМИ, — НЕ ПЕРЕМОГТИ, НЕ ЗДОЛАТИ!»

Дата: 28.06.2023 14:25

Є святкові дати, які виражають дух українського народу, символізують його славетне минуле, сьогодення і майбутнє. І до них, безсумнівно, належить День Конституції України. День, коли було затверджено права і свободи громадян України.

28 червня з нагоди 27-ої річниці Конституції України біля пам’ятного знака загиблим героям-землякам у російсько-українській війні відбулося урочисте зібрання за участю міського голови Віталія Миколайовича Хоменка, секретаря міської ради Владислава Геннадійовича Шпака, депутата обласної ради Арташеса Гарніковича Татояна, місцевих депутатів, представників організацій, установ, управлінь виконавчого комітету Богуславської міської ради та громадськості.

Живі квіти шани і пам’яті лягли до пам’ятного знака Героям, які віддали свої життя за свободу, за рідну землю, за мову. Були серед них і квіти відчаю та туги за синами, омиті материнськими слізьми.

Хвилиною мовчання вшанували героїв, молоді життя яких обірвала війна.

Із вітальними словами до присутніх звернулися депутат Київської обласної ради та очільник громади, який привітав земляків із державним святом. Подякував нашим захисникам, адже вони виборюють для нашої нації право жити щасливо й вільно. Вони сьогодні відвойовують кожен сантиметр рідної родючої землі, яка за Основним Законом України належить українському народу. Далі урочисте зібрання продовжила церемонія нагородження відзнаками різних рівнів.

За вагомий внесок у дотриманні конституційних прав жителів Богуславщини та з нагоди святкування Дня Конституції України подяками обласного рівня були відзначені: начальник штабу ДФБТГ Віталій Олександрович Мусієнко, командир 3 роти ДФБТГ Сергій Анатолійович Гаврілов, молодший сержант, інспектор 4-го відділу Обухівського РТЦ та СП Микола Володимирович Куценко, головні спеціалісти 4-го відділення Обухівського районного ТЦК та СП Наталія Анатоліївна Ткаченко та Наталія Вікторівна Корненко, майор поліції, начальник сектору превенції дільничних офіцерів поліції відділення поліції № 2 Обухівського райуправління поліції Василь Васильович Володько та капітан поліції, начальник сектору реагування патрульної поліції відділення поліції № 2 Микола Володимирович Драченко.

Грамоти та цінні подарунки від Богуславської міської ради отримали: провідний фахівець відділу організації заходів цивільного захисту Обухівського РУ ГУ ДСНС України в Київській області Лідія Сергіївна Верещінська, заступник командира батальйону ДФБТГ Олег Анатолійович Замула, командир 2-ої роти ДФБТГ Анатолій Володимирович Михайліченко, діловод 4-го відділу Обухівського РТЦ та СП Світлана Валентинівна Бондаренко, інспектор відділення обліку мобілізаційної роботи 4-го відділу Обухівського РТЦ та СП Діана Олександрівна Федорович, майор поліції, старший інспектор сектору реагування патрульної поліції відділення поліції № 2 Віталій Тарасович Литвин, старший лейтенант поліції, інспектор сектору реагування патрульної поліції відділення поліції № 2 Андрій Васильович Доник.

Завершилося урочисте зібрання музичним дарунком директора «Богуславської школи мистецтв» Оксани Олександрівни Мороз», яка до сліз чуттєво виконала пісню «Коли закінчиться війна».

Захід закінчився, але не святкування Дня Конституції України, яке о 18.00 продовжиться благодійним концертом та підбиттям підсумків онлайн-фотоконкурсу «Своїм теплом зігрію Україну», який у Богуславській громаді проводиться вже вдруге.