ГЕРБ, ПРАПОР, ЛОГОТИП, СЛОГАН

Дата: 03.07.2023 16:58

Оскільки 30 червня завершився прийом пропозицій-заявок на участь у Конкурсі на створення офіційної символіки Богуславської міської територіальної громади, сьогодні в залі для засідань міськради під головуванням начальника відділу культури, молоді та спорту Тетяни Куценко свою роботу розпочав оргкомітет. Очікування членів організаційного комітету не були виправдані, адже і пропозицій отримали невелику кількість, і до кожної із них були зауваження. Наприклад, один із ескізів логотипу був занадто перенасичений кольоровою гамою, в іншому — не дотримано технічні вимоги конкурсу, або його потрібно доопрацювати. В деяких пропозиціях, як зауважили директор Музею історії Богуславщини Андрій Гуменюк та науковий співробітник Ніна Левченко, не вистачає історичної тяглості, або запропоновані елементи майбутнього герба чи прапора не мають зв’язку із Богуславською громадою. Також під час засідання звучали пропозиції, що офіційна символіка громади створюється не на один місяць чи рік, тому до роботи бажано б залучати професіоналів-геральдистів.

Члени організаційного комітету після обговорень, висловлених зауважень та внесених пропозицій вирішили продовжити роботу до 7 липня.