ВІСТІ ІЗ СІЛ: ВІЛЬХОВЕЦЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ

Дата: 05.07.2023 14:08

Нещодавно талановитий художник Петро Костур із Семигір написав портрет Великого Кобзаря та подарував його громаді Вільховецького старостату. До пам’ятного подарунка приєднався й односелець художника Олександр Резніченко, котрий вирізьбив із дерева обрамлення для картини, якою тепер милуються відвідувачі адмінбудівлі Вільховецького старостинського округу.

Чим сьогодні живе Вільховецький старостинський округ? Як повідомив староста Анатолій Олександрович Жильчук, жителі сіл згуртувались і спільними силами організували прибирання на сільських кладовищах, адже бур’яни ростуть, як із води. Цими ж днями провели прибирання біля храму Успіння Пресвятої Богородиці в селі Вільховці.

Тут у п’ятницю, 7 липня, о 07.30 відбудеться перше богослужіння після переходу релігійної громади до Православної церкви України, яке проведе отець Ігор Поліжак.