КОЛЕКТИВ КИЇВСЬКОЇ ОВА ДОЛУЧИВСЯ ДО ЗДАЧІ КРОВІ ДЛЯ ПОРЯТУНКУ ЖИТТІВ ВІЙСЬКОВИХ
Дата: 13.07.2023 08:54
Кількість переглядів: 174
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/2ef67b8af8d966f6198dca834c05800e.jpg)
Начальник Київської ОВА Руслан Кравченко долучився до всеукраїнської акції «Твоя кров може воювати. Стань донором». Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.
Близько 40 працівників адміністрації взяли участь у благодійній акції та поповнили банк крові для потреб військових. Це стало можливим завдяки виїзній бригаді Київського обласного центру служби крові, яка працювала в приміщенні обладміністрації.
«Це найменше, чим можемо віддячити тим, хто 24/7 виборює нашу незалежність та захищає кожного з нас, ризикуючи життям. Українцям наразі дуже потрібна донорська кров і поповнення її запасів. Це важлива складова нашої спільної справи, нашої перемоги. А також чийсь шанс на життя», – наголосив Руслан Кравченко.
Начальник КОВА зазначив, що одна здача крові рятує життя трьох бійців. Крім того, донорство знижує ризики утворення злоякісних пухлин та тромбозу, збільшує тривалість життя. Тому здавати кров і допомагати рятувати життя можна не лише в День донора.
«Донорство має стати частиною світогляду. Українці вже показали світу, що неможливих речей для нас не існує. Час підтримати наших військових!» – підсумував він.
« повернутися