ПОДАТКІВЦІ ІНФОРМУВАЛИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ ОБУХІВЩИНИ ЩОДО НЮАНСІВ СПРАВЛЯННЯ МАЙНОВИХ ПОДАТКІВ З ГРОМАДЯН У 2023 РОЦІ
Дата: 04.08.2023 08:13
Кількість переглядів: 217
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/fd37d0e60300667987e61ef6b3c7b2d3.jpg)
Цими днями начальник Обухівського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління оподаткування фізичних осіб ГУ ДПС у Київській області Галина Пелешенко під час чергової зустрічі з платниками податків ознайомила їх з деталями справляння майнових податків: плати за землю та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, громадянами.
Учасників зустрічі інформували щодо кола платників, об’єктів та бази оподаткування цими податками, пільг та ставок оподаткування, а також щодо порядку обчислення, нарахування та сплати плати за землю та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, детально зупинившись на термінах проведення звірок з контролюючими органами та сплати узгоджених сум податкових зобов’язань платниками податків.
Крім того, Галина Пелешенко ознайомила учасників зустрічі з запровадженими Законом України від 11.04.2023 року №3050-ІХ нормами в частині звільнення від оподаткування майновими податками громадян, наголосивши на підставах для надання таких пільг та складових, що необхідні для їх отримання.
Громадян ознайомили і з порядком дій платників податків у разі пошкодження або знищення майна, забруднення земельних ділянок, тощо.
Залишаємось на зв’язку:
« повернутися