ПОДАТКІВЦІ ІНФОРМУВАЛИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ ОБУХІВЩИНИ ЩОДО НЮАНСІВ СПРАВЛЯННЯ МАЙНОВИХ ПОДАТКІВ З ГРОМАДЯН У 2023 РОЦІ

Дата: 04.08.2023 08:13

Цими днями начальник Обухівського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління оподаткування фізичних осіб ГУ ДПС у Київській області Галина Пелешенко під час чергової зустрічі з платниками податків ознайомила їх з деталями справляння майнових податків: плати за землю та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, громадянами.

Учасників зустрічі інформували щодо кола платників, об’єктів та бази оподаткування цими податками, пільг та ставок оподаткування, а також щодо порядку обчислення, нарахування та сплати плати за землю та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, детально зупинившись на термінах проведення звірок з контролюючими органами та сплати узгоджених сум податкових зобовязань платниками податків.

Крім того, Галина Пелешенко ознайомила учасників зустрічі з запровадженими Законом України від 11.04.2023 року №3050-ІХ нормами в частині звільнення від оподаткування майновими податками громадян, наголосивши на підставах для надання таких пільг та складових, що необхідні для їх отримання.

Громадян ознайомили і з порядком дій платників податків у разі пошкодження або знищення майна, забруднення земельних ділянок, тощо.

Залишаємось на зв’язку:

Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua

Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області: https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast