РОЗПОЧАЛАСЬ ПЕРЕВІРКА ГОТОВНОСТІ УКРИТТІВ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ

Дата: 15.08.2023 14:51

Сьогодні міський голова Віталій Миколайович Хоменко взяв участь у перевірці готовності укриттів у освітніх закладах громади до початку нового навчального року, яка розпочалася із Богуславського ЗДО (ЦРД) № 1 «Малятко».

Очільник громади спільно із в. о. начальника відділу цивільного захисту населення Обухівської РДА Андрієм Вікторовичем Заставенком, членами комісії з питань ТЕБ та НС Богуславської міської ради, рятувальниками, представниками поліції оглянули просте укриття «Малятка», яке облаштували в підвальному приміщенні садочка за рахунок місцевого бюджету. Тут у членів комісії та гостей із району не виникло жодних запитань та зауважень. Сховище не лише відповідає всім вимогам, а й кожен його квадратний метр обладнаний і продуманий до дрібниць так, щоб дітям було затишно, зручно й головне — безпечно. У ньому є аварійні вхід та вихід, вентиляція (примусова та природна), санвузли. Вжито заходи пожежної безпеки. Є окрема кімната для маленьких вихованців із спальними ліжками, кімната для медичної сестри та продуктів. Саме ж укриття за допомогою сучасних та конструктивних меблів зонально розділено на 5 груп, де за потреби можна розмістити 120 дітей. А про сучасний комфорт і затишок, який чекає на малюків, красномовніше розкажуть світлини.