ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!

Дата: 28.08.2023 12:21

28 серпня — особливий день церковного календаря та одне з найшанованіших свят православних — Успіння Пресвятої Богородиці.

В цей день згадують про закінчення земного життя Пречистої Діви, але свято є радісним, тому що знаменує відхід Божої Матері до Царства Небесного.

Щиро вітаю вас з великим святом Успіння Пресвятої Богородиці! Бажаю, щоб Господь укріпляв ваші духовні і фізичні сили для подальшого протистояння ворогу. Нехай Небесна заступниця завжди буде вашим оберегом Віри, Надії і Любові. Нехай Господь і надалі обдаровує всіх вас щасливими літами, міцним здоров’ям, духовною силою та наснагою, дарує вам всесильну свою допомогу у щирій праці.

Нехай цей урочистий день принесе світло до наших родин, затишок та Господню благодать.

З повагою — міський голова Віталій ХОМЕНКО.