БОГУСЛАВСЬКА ГРОМАДА ОТРИМАЛА ДВІ МОДУЛЬНІ КОТЕЛЬНІ

Дата: 05.09.2023 16:02

Котельні, які виробляють тепло для наших домівок, для опалення шкіл та інших закладів громади, з роками зношуються, ламаються та потребують оновлення, тому міський голова Віталій Миколайович Хоменко спільно із директором КП Богуславської міської ради «Богуславське житлово-комунальне підприємство» Олександром Антоновичем Чуприною шукають різні шляхи вирішення проблем. Так у свій час очільник громади звернувся до Департаменту ЖКГ та енергоефективності КОДА, аби допомогли із оновленням техніки комунального підприємства.

Вчора, 4 вересня, в Богуславській громаді відбулася приємна подія, можна сказати — результати проведеної роботи: КП БМР «Богуславське житлово-комунальне підприємство» отримало від НК Товариства Червоного Хреста України благодійну допомогу у вигляді двох модульних котелень потужністю 500 та 200 кВт.

Під час прийому та огляду потужних модульних котелень Віталій Миколайович обговорив із директором підприємства місце подальшого встановлення нової техніки, яка сприятиме ощадливому використанню енергоресурсів.