ВІСТІ ІЗ ВІЛЬХОВЕЦЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ: ЗРІЗАЛИ АВАРІЙНІ ДЕРЕВА

Дата: 07.09.2023 16:45

Сьогодні, 7 вересня, як повідомив староста Вільховецького старостинського округу Анатолій Жильчук, у селі Вільховці працівники КП «Богуславблагоустрій» якісно й професійно провели розчистку хворих та сухих гілок з багаторічних дерев біля клубної філії села. Днем раніше було зрізано дерева біля ФАПу Семигір, які досягли своєї вікової межі й через аварійний стан несли загрозу життю людей, а в негоду могли ще й пошкодити лінії електропередач.

Перед проведенням робіт за дорученням міського голови Віталія Хоменка комісією було оглянуто стан дерев у селах, складено Акт обстеження, а 18 серпня членами виконавчого комітету Богуславської міської ради надано дозвіл на видалення аварійних зелених насаджень.

Сьогодні роботу вже виконано.